Протикрадіжні датчики
Більшість товару в магазині мітить багаторазовими охоронними датчиками (їх ще називають охоронними кліпсами, протикрадіжними бирками). Вони зручні тим, що після продажу товару персонал магазину їх знімає і протикрадіжні датчики готові до захисту нового товару. Термін служби багаторазових охоронних датчиків радіочастотної технології не обмежений. Їх вивести з ладу може тільки механічне пошкодження.
Протикрадіжні датчики кріпляться до товару за допомогою голки, троса або інших спеціальних механізмів. Завдяки їх широкому асортименту охоронної системою радіочастотної технології захищають взуття, одяг, білизна, галантерею. Існують спеціальні охоронні датчики для бутильованої товару – алкоголь, масла, парфумерія, для захисту очок. Побутової техніки та електроніки.
Як вони працюють?
Протикрадіжні датчики для одягу або будь-яких інших товарів має досить простий принцип роботи. Кріпиться він за допомогою голки або тросика. Перший варіант для одягу та іншого товару, на якому прокол не буде помітний. Тросик використовується в інших випадках. Дуже надійне кріплення і зняти його можна тільки за допомогою спеціального магніту.
тобто коли злодій спробує винести товар з таким датчиком, як би він його не ховав і що б не замотував, спрацюють протикрадіжні ворота. Характерний гучний звук вже викличе реакцію продавців і охоронців.
Что учесть при выборе
Вариантов исполнения датчиков очень много, да и цена их отличается, поэтому важно знать критерии их подбора. Вот они:
-
Сочетаемость датчика с продукцией. Очень важно чтобы использование такого элемента не повредило товар и не оказало влияния на его потребительские свойства, внешний вид.
-
Габариты входной группы магазина или прохода возле кассы.
-
Визначиться, чи буде зручно використовувати багаторазові датчики. Такі хоч зі старту будуть коштувати дорожче, але їх застосування практично необмежена.
-
Допустимий рівень перешкод у місці встановлення охоронних воріт. Перешкоди здатні вплинути на роботу охоронних воріт як у бік помилкового спрацьовування, так і повна відсутність реакції на проходження товару з датчиком через них.
-
Рівень захисту датчиків тілом людини, металів.
-
Коефіцієнт детектування.
Типи датчиків
Розміри і конструкція їх може бути різною, але також є відмінність у технології. Найпоширеніші – акустомагнітні і радіочастотні. Перший тип вважається дуже ефективним адже відсоток спрацювання досягає 95% при спробах крадіжок. Вони мають відмінну захист від перешкод, плюс для них характерно помилкове спрацьовування.
Радіочастотні дуже поширені, у них відсоток спрацювання досить високий – 90%, вони доступні за ціною, що є багаторазові моделі, які можна використовувати сотні разів.
Придбати надійні датчики можна у нас за вигідною ціною і з оперативною доставкою по Україні.