Органайзер для прикрас RESTEQ, шкатулка-скриня 105×80×65 мм, коробка для біжутерії в піратському стилі





Органайзер для ювелірних виробів у вигляді піратської скрині RESTEQ. Прозора шкатулка 105×80×65 мм для прикрас, аксесуарів, біжутерії
Оригінальний органайзер RESTEQ виконаний у формі старовинної піратської скрині зі скарбами. Це не лише функціональна шкатулка для зберігання прикрас, а й стильний елемент декору, який одразу привертає увагу своїм незвичайним виглядом.
Шкатулка виготовлена з міцного пластику, стилізованого під стару мідь. Верхня частина прозора — завдяки цьому ви завжди бачите вміст, не відкриваючи кришку. Усередині — одне загальне відділення для сережок, каблучок, ланцюжків, брошок тощо.
Компактні розміри дозволяють зручно розмістити органайзер на туалетному столику, у шухляді або взяти з собою у подорож. Порожня шкатулка дозволяє самостійно організувати простір усередині на свій розсуд.
Такий аксесуар стане чудовим подарунком для дівчини, підлітка або шанувальника піратської або фентезійної тематики.
Переваги:
-
Незвичний дизайн у вигляді скрині зі скарбами
-
Стилизована під антикваріат
-
Прозора кришка для зручності
-
Компактний розмір — ідеально для дрібної біжутерії
-
Легка й портативна
-
Підходить для дому та подорожей
-
Багатофункціональна — можна зберігати дрібні речі
-
Гарно виглядає на столику
-
Чудовий подарунок
-
Оригінальний реквізит для фотосесій
-
Стриманий «мідний» стиль
-
Простий у догляді
Характеристики:
-
Матеріал: пластик
-
Колір: мідний (прозора кришка)
-
Розмір: 105×80×65 мм
-
Кількість відділень: 1
-
Вага: близько 100 г
-
Форма: прямокутна
-
Призначення: для зберігання прикрас, дрібниць
-
Тип: настільний органайзер
-
Стиль: піратський, вінтаж
-
Країна виробництва: Китай
Артикул: VA-1430293852
Основні | |
---|---|
Виробник | RESTEQ |
Матеріал | Пластик |
Форма | Прямокутна |
Користувальницькі характеристики | |
Розмір | 105х80х65 мм |
Стан | Новий |
Країна-виробник | Китай |
Колір | Мідний |
- Ціна: 199 ₴