Корзина
380 отзывов
+380961148596
Retail Store Equipment — магазин торгового оборудования и потребительских товаров
Корзина

Б/у ППКОП "ІнтТел-Б8" для охранной сигнализации для любого помещения

Б/у ППКОП "ІнтТел-Б8" для охранной сигнализации для любого помещения, фото 2
Б/у ППКОП "ІнтТел-Б8" для охранной сигнализации для любого помещения, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Продаются ППКОП "ІнтТел-Б8" для охранной сигнализации в отличном состояние!

За принципом дії ППКОП призначені для приймання сповіщень від сповіщувачів або інших приладів та пристроїв, збирання, обробки, подавання цих сповіщень в заданому вигляді та їх подальшого передавання, для керування виносними пристроями, а також забезпечення електроживленням виносних пристроїв.

За функціонуванням ППКОП призначені для охорони об’єктів у складі систем охоронної та охоронно-пожежної сигналізації, а також в автономному режимі. ППКОП, в залежності від встановленого протоколу обміну, можуть передавати сповіщення на пульти централізованого спостереження типу „Центр-М”, „Центр-КМ”, „Нева-10/10 М”, „Каштан”, „Атлас-6” „Атлас-3”, „Інтеграл”, „Селена”.

За режимом роботи ППКОП призначені для безперервної цілодобової роботи.

Вид кліматичного виконання – УХЛ за ГОСТ 15150.

Діапазон робочих температур від плюс 5 °С до плюс 40 °С за ГОСТ 12997, група виконання - В3.

Технічні характеристики

1. ППКОП забезпечує автоматичну тактику охорони об’єкта або декількох об’єктів при використанні в складі систем охоронної сигналізації „Селена”, „Каштан”, „Інтеграл” та ручну тактику охорони в складі систем централізованого спостереження              „Нева-10/10М”, „Центр-М”, „Центр-КМ”, „Атлас-1”, „Атлас-3”, „Атлас-6” а також працює в автономному режимі роботи.

2. Інформативність - не менше 118.

3. Інформаційна місткість:

„ІнтТел-В4/О” - не менше 4;

„ІнтТел-В8/О” -  не менше 8;

„ІнтТел-В16/О”  - не менше 16.

4. Діапазон напруги електроживлення змінного струму з частотою 50 Гц ±1 Гц, при якому зберігається працездатність ППКОП - від 187 В до 242 В.

5. Максимальна потужність споживання від основного джерела електроживлення змінного струму ППКОП без зовнішніх пристроїв - не більше 18 ВА.

6. Діапазон напруги електроживлення постійного струму від АБ, при якому зберігається працездатність ППКОП - від 10,5 В до 15 В.

7. Максимальний струм споживання від АБ: ПБ „ІнтТел-В16”  – 115 мА; ПБ „ІнтТел-В8” – 100 мА; ПБ „ІнтТел-В4” – 95 мА; ПРСО „ІнтТел-18К” – 45 мА; ПРСД „ІнтТел-КІ/16” – 40 мА; ПРСД „ІнтТел-КЛ/16” – 50 мА; ОПБ „ІнтТел-ПІ/16” – 40 мА.

8. Діапазон вихідної напруги постійного струму для електроживлення зовнішніх пристроїв при електроживленні ППКОП від мережі змінного струму - від 13 В до 15 В.

9. Максимальний постійний струм, яким забезпечуються зовнішні пристрої - 0,3 А.

10. Максимальний рівень пульсацій вихідної напруги постійного струму для електроживлення зовнішніх пристроїв при електроживленні від мережі змінного струму при максимальному навантаженні – 0,1 В.

11. Діапазон вихідної напруги постійного струму для електроживлення зовнішніх пристроїв при електроживленні ППКОП від АБ - від 10,5 В до 13,8 В.

12. Мінімальна тривалість роботи від АБ з напругою 12 В, ємністю 7 А/год при максимальному навантаженні та при мінімальній робочій температурі – 8 год.

13. Напруга мережі змінного струму, при якій відбувається автоматичне переключення на електроживлення від АБ - менше 187 В.

14. Рекомендована ємність АБ - 7 А/год.

15. Тривалість підзарядки АБ до повної ємності (при щоденному відключенні електроенергії не більш 4 год) – 20 год.

16. Кінцева напруга АБ, при якій відбувається автоматичне відключення ППКОП - від 10,8 В до 10,5 В.

17. Максимальна тривалість повного провалу напруги електроживлення, при якій зберігається працездатність та не формується сповіщення про зникнення мережної напруги – 250 мс.

18. Значення номінального струму вставки плавкої для захисту мережного трансформатора – 0,5 А.

19. Значення номінального струму вставки плавкої для захисту від короткого замикання в колах зовнішніх пристроїв – 0,5 А.

20. Опір виносного резистора шлейфів сигналізації - 2,2 кОм ± 2 %.

21. Максимальний опір шлейфа сигналізації без урахування опору виносного резистора, при якому не формуються тривожні сповіщення – 470 Ом.

22. Мінімальний опір витоку між провідниками шлейфу сигналізації та кожним провідником відносно „землі”, при якому зберігається працездатність ППКОП:

•-                     ШСО – 20 кОм;

•-       ШСП – 50 кОм.

23. Сумарний опір шлейфа (з урахуванням опору виносного резистора, опору витоку між провідниками шлейфу сигналізації та кожним провідником відносно „землі”), при якому не формуються тривожні сповіщення - від 1,6 кОм до 2,6 кОм.

24. Мінімальний постійний струм в шлейфі сигналізації – 1,5 мА.

25. Мінімальна напруга на розімкнених контактах шлейфу сигналізації (при напрузі на акумуляторній батареї 10,5 В) – 7 В.

26. Мінімальна тривалість порушення ШСО, при якій формується тривожне сповіщення – 70 мс.

Примітка. Значення показника програмується.

27. Максимальна тривалість порушення ШСО, при якій не формується тривожне сповіщення – 50 мс.

Примітка. При перепрограмуванні мінімальної тривалості порушення ШСО, при якій формується тривожне сповіщення (Ттр), значення максимальної тривалість порушення ШСО, при якій не формується тривожне сповіщення знаходиться в межах (Ттр -15 мс).

28. Максимально допустиму напругу завади змінного струму (частотою від 25 Гц до 50000 Гц), наведено на шлейфі сигналізації, при якій зберігається працездатність ППКОП – 3 Веф.

29. Максимальна напруга постійного струму, що комутується вихідними контактами реле – 150 В.

30. Максимальний постійний струм, що комутується вихідними контактами реле – 1 А.

31. Максимальна потужність постійного струму, що комутується вихідними контактами реле – 30 Вт.

32. Максимальна напруга змінного струму, що комутується вихідними контактами реле – 300 В.

33. Максимальний змінний струм що комутується вихідними контактами реле – 2 А.

34. Максимальна потужність змінного струму, що комутується вихідними контактами реле – 125 ВА.

1.1.2.35 Тривалість технічної готовності ППКОП до роботи – 15 с.

36. Максимальні габаритні розміри ПБ в пластмасовому корпусі – 340 мм х 290 мм х 100 мм, в металевому корпусі – 265 мм х 245 мм х 75 мм.

37. Питома потужність споживання (ВА/кількість сповіщень) – 0,15.

38. Максимальна маса – 4 кг.

39. Типи підохоронних зон ППКОП:

39.1 „Зона без затримки” – поставлення на охорону і зняття з охорони виконується відразу після отримання коду доступу. При роботі за автоматичними тактиками при поставленні на охорону зона ставиться на охорону відразу після прийняття ключа доступу, а індикатор ОПБ світиться червоним кольором після отримання квитанції з ПЦС.

39.2 „Зона із затримкою” – поставлення на охорону або зняття з охорони виконується по закінченні встановленого часу. Час затримки програмується для кожної зони окремо для поставлення і для зняття.

Поставлення зони з затримкою можливе двома способами:

1) „тільки за часом” - будь-яке порушення та відновлення шлейфу протягом часу затримки ігнорується;

2) „за фактом” - поставлення виконується за фактом порушення та подальшого відновлення шлейфу (за фактом виходу користувача з підохоронної зони) або, якщо порушення/відновлення протягом затримки не відбулось - по закінченню затримки.

39.3 „Зона цілодобова” – зона ставиться на охорону автоматично та не переводиться з чергового режиму ніякими ключами.

39.4 „Зона тиха/голосна” – порушення зони не супроводжується (тиха) або супроводжується (голосна) увімкненням сирени через контакти вихідного реле.

39.5 „Зона з підтвердженням поставлення та зняття” – поставлення та зняття супроводжується короткочасним увімкненням вихідного реле.

39.6 „Зона типу коридор” - встановлюється при необхідності проходу через цю зону при вході в підохоронний об’єкт та виходу з нього. Якщо така зона знаходиться в одній групі з зоною, яка має затримку на зняття, тривалість затримки діє також на зону „коридор”, при умові, що першою порушується зона з затримкою. Якщо група шлейфів знаходиться на чергуванні і першою порушується зона „коридор”, ППКОП фіксує тривогу. При поставленні на охорону затримка з основної зони діє також на зону „коридор”, протягом часу затримки порушення зони „коридор” не фіксуються як тривога. При програмуванні для такої зони вказується номер основної зони, яка має встановлений час затримки поставлення та зняття.

40. Підохоронні зони можна об’єднувати в групи в залежності від проекту підохоронного об’єкта. Зони об’єднуються в групу за принципом: один код доступу – одна зона. Групи можуть перетинатися: одні і ті ж зони можуть належати до різних груп. До кожної групи можуть мати доступ декілька користувачів. Всього може бути до 31 користувача (відповідно – можна утворити до 31 групи зон).

Отправляем Новой Почтой наложенным платежом или по предоплате - как Вам удобнее!)


Также имеется много других товаров этого направления - смотрите весь ассортимент здесь:

https://resteq.com.ua/
А лучше звоните:

096-114-85-96

Можно сразу писать на Вайбер!)

Основные атрибуты
Производитель  Интеграл
Страна производительУкраина
Тип устройстваПрибор приемно-контрольный
УправлениеЛокальное/Сетевое
ИнтерфейсПроводной
Протокол связиGSM
Количество поддерживаемых шлейфов8
Количество поддерживаемых устройств8
Количество защищаемых зон31
Индикация режима работыДа
СостояниеБ/У
Количество шлейфов8
Общие
Напряжение14.0 (В)
Длина340 мм
Ширина290 мм
Высота100 мм
  • Цена: 699 грн.